O nas

Portal „Men’s View” to codziennie aktualizowany polski serwis działający od 2015 roku, zajmujący się tematyką stylu życia, prezentujący przede wszystkim wizerunek mężczyzny jako przyszłego biznesmena i dzisiejszego dżentelmena.

Portal zajmuje się szeroko pojętą tematyką life style’u męskiego. Dostarcza podstawowych wiadomości i specjalistycznych tekstów poświęconych mało znanym dziedzinom. Strona jest dla wielu osób podstawowym i ważnym źródłem informacji dotyczącym biznesu czy wizerunku, a także motoryzacji, zdrowia i rozwoju osobistego. Portal prezentuje dyskusję nad tym, jak powinien wyglądać i zachowywać się dżentelmen oraz biznesmen, i czy te dwa pojęcia są sobie bliskie. Oferuje swoim czytelnikom treści związane z historią, nauką, kulturą i sztuką. Redakcja nie promuje żadnych konkretnych poglądów czy grup interesów.

Nasza redakcja

Portal jest tworzony przez kilkadziesiąt osób. Reprezentują różne przekonania i światopoglądy. W redakcji są przedstawiciele wielu społeczności i środowisk. Wszystkich jednak łączy pasja i to jest dla nas najważniejsze.
Pin It