Redakcja

Kontakt z redakcją
adres do korespondencji: wkrótce!
e-mail: redakcja@mensview.pl

 

Joanna Marszalec

joannamarszalec@mensview.pl

Dziennikarz, działacz społeczny. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej, studentka III roku produkcji medialnej i doktorantka na Wydziale Politologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Redaktor naczelna portalu Men’s View.

Autorka wielu artykułów publicystycznych i informacyjnych z różnych dziedzin, w tym historii, biznesu, wizerunku i rozwoju osobistego. Działaczka organizacji studenckich. Członek stowarzyszenia NeverLight.

Zainteresowania: szeroko pojęty rozwój osobisty, wizerunek, savoir-vivre, protokół dyplomatyczny, nowe media, IT, biznes.

Pisanie jest sztuką kreowania i ukazywania rzeczywistości.

 

Arkadiy Makhankov

a.makhankov@mensview.pl

Student stosunków międzynarodowych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Przedsiębiorca, właściciel i współwłaściciel kilku firm. Zastępca redaktor naczelnej i szef działu Wizerunek na portalu Men’s View.

Zainteresowania: podróże, fotografia, motoryzacja, moda, stylizacje, kulinaria, motocykle, psychologia, astronomia.

Należy się rozwijać, bo jak się nie rozwijasz, to się zwijasz.

 

 

Anna Zielińska

annazielinska@mensview.pl

Wkrótce magister psychologii ze specjalizacją biznesową. Doświadczona w pracy w marketingu, reklamie, jak i oczywiście w  psychologii. Obecnie pośrednik w biurze nieruchomości. Pasjonatka wszelkich spraw dotyczących ludzkiej psychiki. Szef działu Rozwój osobisty na portalu Men’s View.

Zainteresowania: szeroko pojęta psychologia, rozwój osobisty, reklama, moda, kulinaria, literatura.

„Bez walki nie ma postępu”

 

 

http://naturalniezdrowy.com.pl/Rafał Lenart

rafallenart@mensview.pl

Dietetyk sportowy. Absolwent technologii żywności i żywienia człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.  Wieloletni honorowy dawca krwi. Z zamiłowania do pisania również bloger. Szef działu Zdrowie na portalu Men’s View.

Zainteresowania: szeroko pojęta dietetyka i fitoterapia, sporty siłowe i sztuki walki, rozwój osobisty, poezja, fantastyka, literatura poważna, blogowanie.

„Dobrą rzeczą jest pomagać innym, ale jeszcze lepiej jest uczyć ich, jak mają pomagać sobie”

 

Ewa Jemioł

ewajemiol@mensview.pl

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Udziela się w życiu kulturalnym Lublina jako wolontariusz. Z zamiłowania korektor tekstów publicystycznych, literackich i naukowych. Każdą wolną chwilę spędza z kubkiem herbaty przy dobrej książce. Szef korekty na portalu Men’s View.

Zainteresowania: poprawność językowa, literatura, teatr, kultura włoska, historia najnowsza.

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

 

fot. Kuba Kokot

 

Rafał Kobylarczyk

rafalkobylarczyk@mensview.pl

Student dziennikarstwa i medioznawstwa na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Sportowiec z natury, aktywny football freestyler i jedna z niewielu osób, która o tym sporcie pisze. Szef działu Publicystyka na portalu Men’s View.

Zainteresowania: sport, publicystyka, literatura (szczególnie sportowa).

„Sport jest demokratyczny i sprawiedliwy. Jest zaprzeczeniem fałszu, przemocy i hipokryzji. Jest aktem dzielności i poświęcenia”

 

Piotr Skałecki

piotrskalecki@mensview.pl

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Politologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Członek stowarzyszenia NeverLight. Szef działu Technologii na portalu Men’s View.

Zainteresowania: szeroko pojęta elektroniczna rozrywka, IT, literatura, historia.

„Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry”

 

Marcin Kapusta

Manager, twórca projektów. Absolwent prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawca portalu Men’s View.

Twórca zespołu sprzedażowego generującego dla firmy Lou Pre obroty ponad 1,5 mln zł w skali roku. Trener kompetencji miękkich. Fundator zakładanej Fundacji BEF. Od wczesnych lat szkolnych zaangażowany w prace na rzecz organizacji społecznych i biznesowych.

Zainteresowania: rozwój osobisty, biznes, przekazywanie wiedzy.

„Biznes to nic innego, jak poprawianie jakości życia innych”

Pin It